AZ

Opis forum

Ogłoszenie

Witam na nowym forum klanu AZ

#1 2007-08-19 13:31:32

EvilBeast{AZ}

Administrator

Punktów :   

Coś o sobie

Piszcie tutaj swoją historię związaną z tribes i nie tylko.

Offline

 

#2 2007-08-19 14:29:42

zajacisko

zajacisko

Punktów :   

Re: Coś o sobie

Tribes kupiłem wraz z pewnym numerem czasopisma CD-Action. Najpierw przeszedłem w ciągu tygodnia całego singla. Później zagłębiłem się w świat multiplayera. Pewnego razu trafiłem na serwer (nazwy nie pamiętam) na którym byli: KLON (jeszcze jako archanioł neuro), TRONK (jako dawid), i adrian (obecnie w SHADES). Utworzyliśmy razem klan WS/SW (Star Wolves - Gwiezdne Wilki). Po jakimś czasie klan się rozpadł za pomocą sebka.I KLON (nick Szpieg) i Czarny Ogon (Obecnie bodajże {BBS}) utworzyli FBI i zaprosili mnie. Klan znowu się rozpadł i resztę znacie - ja z KLONem (Kapitan Marcus) razem utworzyliśmy AZ.

Offline

 

#3 2007-08-19 23:33:09

{AZ}Majo_PL

Gość

Re: Coś o sobie

Ja w tribes gram od czasu kupienia nowego kompa czyli niedlugo ponad miesiac ... Plyty nie kupilem tylko pozyczylem od gracza NOBEK_PL i przegralem sobie male naruszenie regulaminu ... Single Playera nie przeszlem za to jestem po wielu treningach snajperskich z NOBKIEM_PL (obecnie <A]) ... Oraz dwoma treningach z Gonzem (spiny) i 1 nieudanym z chwytaka z zajaczysko ... Jestem w miare dobry snajperka , spiny niezle , o granatach czesto zapominam ... Pojazd ulubiony : mysliwiec ... A ogolnie to jestem sobie spokojnym chlopcem z malej wiochy (Kuźnia Raciborska) niedaleko Opola ... Gram pol zawodowo w pilke bo jeszcze nie moge zawodowo bo nie mam 16 lat Klub nazywa sie MKS Maxpol "B" klasa co prawda ale chlopaki niezle sie trzymaja ... Za tydzien rusza sezon juniorow nareszcie ;P Pogram sobie Hmm... co by tu ... aha ... namiary na moja fotke : www.mar1cin2.fotka.pl .... No wlasnie mam na imie Marcin (takie h****e imie ...)

 

#4 2007-08-20 10:50:42

Vic

Członek klanu

Punktów :   

Re: Coś o sobie

Hm... Kiedy jeszcze nie miałem internetu, To i tak byłem fanem CD-A... Więc raz dodali Tribes. Pograłem co nieco... Gdy w końcu miałem internet, chciałem pograć w TV przez neta... Ale nie miałem seriala. Po wymianie maili z Qniem (chyba, nie pamiętam XD) dostałem serial. Zainstalowałem... Spodobało mi się. Niestety, po formacie przestałem grać... Teraz wróciłem. Najczęściej gram jako Snajper, no chyba że jest CTF, a moja drużyna przegrywa, wtedy wchodzę do mecha i stoję przy fladze z miotaczem ognia xD Mam 12 lat, mam na imię Wiktor (co chyba można wywnioskować z nicku xD) mieszkam w Łowiczu... A, i bez drużyny w Tribes niewiele zdziałam, więc lubię latać szturmowcem =P

Offline

 

#5 2007-08-20 20:59:54

HellBoy{AZ}

Członek klanu

Punktów :   

Re: Coś o sobie

Cóż to może ja coś napisze

Wogóle o Tribes dowiedziałem się od kolegi,który kupił CDA,zagrałem u niego raz czy dwa a na następny dzień pobiegłem kupić CDA.Od razu zacząłem grać w trybie multi nie bawiłem się w żadne single to dopiero później przeszedłem.No i razu pewnego gram sobie gram i widzę że jest nabór do klanu FBI,pomyślałem sobię że moze być fajnie i wstąpiłem,niestety klan sie szybko rozpadł i zmienił się w początkową wersje AZ
No a tak o mnie to mam na imie Mateusz mam 16 lat i jestem z Łodzi

PS:Jak coś mój stary nick w tribes i na forum FBI to Ribbon

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobi-rpg.pun.pl www.ekonomiczne.pun.pl www.wwsse.pun.pl www.firefun.pun.pl www.radio-exsounds.pun.pl